Jaruzelski na uczelni

baner1

Gazeta Polska, 4.03.2009 

skanuj0013

Komentarzy 11

 1. Brawa dla rektora Olejnika. Prawa do informacji nie tylko z jednego słusznego źródła nie da się zakrzyczeć.

 2. Komuś się chyba wszystko pomyliło. Za prawo do informacji to Jaruzel wsadzał i ci którzy z tym diabłem zawarli pakt tez nie wpuszczają dziś na uniwersytety tych co mają informacje z innego źródła, odmienne od sączonych przez GW czy zależne media.

 3. Tja, bo Jaruzelski to szatan i zło.
  Co za durny kraj.

 4. Kto chce Nowaka na uczelni, musi pogodzić się z tym, że będzie na niej i Jaruzelski, inaczej nie będzie lepszy od peerelowskich aparatczyków.

 5. Przecież jest Jaruzelski a nie ma Nowaka ! więc jest PRL z czym pogodzić się nie sposób.

 6. To proszę protestować przeciwko nieobecności Nowaka, a nie przeciwko obecności Jaruzelskiego.

 7. Przecież protest przeciwko kneblowaniu ust niewygodnym był tu nagłaśniany.

 8. To jaki cel ma nagłaśnianie próby zakneblowania ust niewygodnemu dla środowiska „GP”?

 9. LENIN NA POZNAŃSKIEJ UCZELNI!
  wg, Niezalezna.pl, 06-03-2009

  http://www.niezalezna.pl/article/show/id/17367

  Rektora Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu spotkało nie lada wyróżnienie. W uznaniu dla jego odważnej decyzji o zaproszeniu na uczelnię gen. Wojciecha Jaruzelskiego, wizytę złożył mu dzisiaj sam Włodzimierz Iljicz Lenin.
  Dzisiaj o godz. 12 pod wejściem do budynku Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu przy ul. Kutrzeby 10 pojawił się sam Włodzimierz Lenin, czyli Piotr Lisiewicz. Chce on zademonstrować swoje poparcie dla rektora uczelni prof. Karola Olejnika, który zaprosił do Poznania generała Wojciecha Jaruzelskiego.

  Lenin przybył do rektora Olejnika z propozycją poprowadzenia środowego spotkania z Jaruzelskim. Przywódca bolszewików i Akcji Alternatywnej Naszość chce także wygłosić laudację na cześć generała, po śmierci Kim Ir Sena najwybitniejszego obok Fidela Castro żyjącego komunisty, który odniósł wielkie sukcesy gospodarcze, wydatnie zwiekszając ilość żelaza i gumy na głowę mieszkańca. Generał z pewnością będzie czuł się tym faktem zaszczycony.

  Lenin-Lisiewicz przekaże też rektorowi liczne pomoce naukowe, mogące uatrakcyjnić wizualnie wykład Jaruzelskiego, m.in. czołg, pistolet, czerwonego misia oraz plastikowego zomowca.
  Ubrani w czarne togi z czerwoną gwiazdą członkowie Naszości odśpiewają na cześć czerwonej uczelni nową wersję pieśni „Gaudeamus igitur”, opiewającą zapowiadaną wizytę Jaruzelskiego. W innej z piosenek będą mieć sporo propozycji dla Studenckiej Rady Miasta, m.in. taką: „Hej Osamo bin Ladenie, który w górach chronisz głowę, zapraszamy na uczelnię na dyskusję panelową”.

  Pokażą też projekt billboardu reklamującego Wyższą Szkołę Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu, zwaną też Wyższą Szkołą Gotowania z Jaruzelskim. Projekt przedstawia niezwykle sympatycznie jego władze jako trupie czaszki ubrane w rektorskie togi z czerwoną gwiazda na łańcuchu, a także reklamuje obozy integracyjne dla tzw. studentów z „roku zerowego” w Korei Północnej i na Kubie.

  Członkowie Akcji Alternatywnej Naszość liczą na serdeczne przyjęcie na uczelni, na której prace znalazła niemała część dawnego Komitetu Zakładowego PZPR na UAM.

  Przypomnijmy, że lider Naszości Piotr Lenin-Lisiewicz uważa się za trzecie wcielenie Lenina od czasu, gdy policja oskarżyła go o to, że wprowadził policjanta w błąd, informując, że nazywa się Włodzimierz Iljicz Lenin, a sąd uniewinnił go od tego zarzutu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: