Odkryć Prawdę- także akademicką !

baner

Odkryć Prawdę – film Aliny Czerniakowskiej

1.jpg

2

3.jpg

Reklamy

Jedna odpowiedź

 1. „Odkryć Prawdę- także akademicką” powinien k a ż d y Polak ! Straszny szok po wysłuchaniu filmu…. dokumentujący to co częściowo wiemy,powalający grozą. K a ż d y o b y w a t e l b e z w y j ą t k u ma obowiązek ten film zobaczyć – lewak, prawicowiec,katolik, narodowiec, mieszczuch, handlowiec z targowisk, rolnik, urzędnik, student, licealista, duchowny, członek każdego stowarzyszenia istniejącego na polskiej ziemi, liberał, gej , każdy który je polski chleb na tej polskiej ziemi.
  Gorzka moja refleksja ; nie poznamy PRAWDY bo została perfekcyjnie dobita przez z n i s z c z e n i e dowodów -dokumentów, których kopie zdrajcy przesłali Moskwie. Owi i współcześni nam – sługusy- są Moskwie potrzebni, w tym także miernoty-drobnica- dzisiejsi KODowcy,POwcy i wszelkiej maści zbrodniarze-nie rozliczeni, nie ukarani, żyjący pod zmienionymi nazwiskami i w innych miejscowościach, często po operacjach plastycznych twarzy. bojący się ujawnienia ich zbrodni, ukrywający swą tożsamość, więc niszczący Ojczyznę.. wyrodni synowie tej ziemi. Sprawcy owi-to okrągłostołowe złodzieje, męty, zdradzieckie „PLEMIĘ ŻMIJOWE” o którym mówi Bóg. Niechaj każdy na własne oczy zobaczy-przypomni sobie jeśli ma amnezję- te podłe zdradzieckie gęby Bolka, Kiszczaka, Geremka, Kwaśniewskiego i…inne.
  Nie poznamy PRAWDY, bo oni zawładnęli pieniędzmi, zagrabiwszy majątek narodowy- polski majątek. Skonstruowali- od czasu „okrągłego stolika ” sieć esbeckiej władzy – skorumpowanej siatki dywersantów porządku prawnego, porządku państwowego, opartą na przestępczej korupcji, których ręce są splamione krwią, złodziejstwem i zdradą narodową.
  Nie poznamy Prawdy, bo naszą polską inteligencję, naszą elitę wymordowali Niemcy z Moskwą, a banderowcy dokończyli dzieła….wyrżnęli prawdziwych Polaków, szlachetnych, uczciwych, pracowitych, bogobojnych, spolegliwych i dobrych.
  Cóż pozostało Ojczyźnie ?
  Pozostali nam fałszerze polskiej AKADEMII, polskiej historii, polskiej nauki, polskiej kultury; profesorki, habilitowane doktorki,” magistry” tępogłowe,” i n t e l y g e n c j a ” nowobogacka, która miast wykładu c z y t a fragment z książki, bo mówić z pamięci nie potrafi, bo żadnej wiedzy nie ma, nawet mini erudycji, tej w i e l k i e j, którą miała inteligencja akademicka dawnej Polski. „Profesory” co dają bez problemu studentom leniom oceny pozytywne, bo p ł a c ą za studia. To zysk finansowy dla u n i w e r s y t e t ó w (wiem to, mój wnuk jest studentem ) a poziom nauczania- nie jest ważny ! Oni się nawet nie wstydzą, że wypuszczają z dyplomami ukończenia studiów debili i analfabetów. Gimnazjalista przedwojennej Polski miał wiedzę, którą współcześni studenci i „profesorki” nie posiadają ! Taki wstyd !!!
  Co nam jeszcze pozostało ?
  Pozostało nam społeczeństwo rasy dziwnej, krzyżówki różnych narodowości, nie orientujących się w strategiach politycznych zdrajców, naiwni , zaszczuci harówką o marne pensje, oraz pozostał spadek po zgwałconych kobietach przez NKWD, GESTAPO i dzicz kozacką ze wschodu – tzw. wojsko.
  Pozostały procent -mniejszość narodowa- patrioci, Polacy zawsze wierni Bogu i Ojczyźnie- to niestety margines nietolerowany, zwłaszcza przez media i lewactwo zdradzieckie, wyśmiewani, opluwani,obrażani, głodujący … i wymierający.
  Do nich zaliczam się też ja.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: